Ish-mesfushori i Arsenalit nënshkruan për Crystal Palace

08.09.2016 14:48
Ish-mesfushori i Arsenalit nënshkruan për Crystal Palace

Ish-mesfushori i Arsenalit, Mathieu Flamini, i është bashkuar ekipit Crystal Palace pasi nënshkroi një kontratë një vjeçare.

32 vjeçari, që ka luajtur edhe për Milanin gjatë karrierës së tij, ka qenë pa ekip pasi Arsenali e liroi në fund të stinorit të kaluar, shkruan Sky Sports.

Ai ka thënë se Crystal është klub ambicioz dhe se mezi po pret që të luaj me bashkëlojtarët./Insajderi.com