Ish i dashuri zëvendëson Dua Lipën brenda një muaji [Foto]

26.03.2017 22:01
Ish i dashuri zëvendëson Dua Lipën brenda një muaji [Foto]

Pa u mbushur një muaj nga zbulimi i lajmit për ndarjen e çiftit Dua Lipa dhe Isaac Carew, kanë nisur dyshimet e para për lidhje të reja.

Një postim i britanikut që e shfaq atë shumë të afërt përkrah një vajze ka bërë që menjëherë fansat të hedhin hipotezat e para për një lidhje, shkruan Prive.

Fotoja me Gizzi Erskinen është shkrepur në një restorant ku dyshja kanë festuar ditëlindjen e Isaac.

Nuk dihet saktë e vërteta mbi relacionin mes dyshes por ajo që mund të thuhet me siguri është fakti që të paktën profesioni i shefave të kuzhinës është ai që po i bashkon dyshen që i janë rikthyer njëri-tjetrit pas një kohe të kaluar në distancë.