Isco luan futboll edhe me shokët e lagjes

31.03.2017 14:36
Isco luan futboll edhe me shokët e lagjes

Futbollisti i Real Madridit, Isco ka befasuar të gjithë pasi ka shkelur rregullat e pashkruara në futbollin profesionist.

Reprezentuesi spanjoll ka luajtur në një fushë prej betoni me “çunat e lagjes” që rrezikon të dëmtohej.

Spanjoll iu ka bërë një befasi djelmoshave të cilit ishin duke luajtur në një ambient publik dhe që nuk ishin të njoftuar fare me ardhjen e Isco-s.

Futbollisti i realit ka rrezikuar mjaftë shumë duke luajtur në një fushë të tillë pasi që dëmtimi mund të vinë shumë lehtë në një fushë të tillë mbetët të shihet nëse skuadra e tij do të marr masa ndaj tij./Insajderi.com

https://www.youtube.com/watch?v=lOgfSQp-zco