Ibra tregon se çfarë i mungon më shumë nga PSG

09.09.2016 16:28
Ibra tregon se çfarë i mungon më shumë nga PSG

Sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic duket se është “rehatuar” tek ekipi i tij i ri, Manchester Untied, dhe e gjitha cfarë i mungon nga ish-ekipi PSG, ka thënë se është rroga që ka marrë.

Ibra u transferua këtë verë në Manchester si lojtar pa kontratë, ndërsa ka qenë futbollisti më i paguar në Francë.

Po ashtu, ai ka folur për sezonin e tij të ri në Premier League. “

Mendoj se skuadra është e shumë e fortë, pasi kanë blerë futbollistë të rinj, por filozofia ka mbetur e njëjta: Të fitojnë gjithçka dhe të shkojnë sa më larg në Champios League. Por ky nuk është problem im. Unë kam të tjera”, u përgjigj Ibra.

“Duhet të punojmë shumë dhe të jemi të duruar, pasi rezultatet do të vijnë, sepse vetëm kështu fitohet. Por gjithsesi ky nuk është problem im”, deklaroi Ibra./Insajderi.com