Hysaj gjen golin e parë në Serinë A, por në portën e tij [video]

07.01.2017 21:49
Hysaj gjen golin e parë në Serinë A, por në portën e tij [video]

Elseid Hysaj ka shkruar për herë të parë emrin në listë e golashënuesve të Serisë A, por fatkeqësisht jo siç shpresonte ai.

Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare shënoi autogol në minutën e 30 të ndeshjes mes Napolit dhe Sampdorias duke i dhënë përkohësisht disavantazhin 0-1 ekipit të tij.

http://www.dailymotion.com/video/x57qp1y_1_sport