Milani nuk këndellet...

11.09.2016 17:15

Hart e fillon me një gabim trashanik aventurën tek Torino

11.09.2016 17:43

Aventura e Joe Hart në Serie A me Torinon ka filluar në mënyrën më të keqe të mundshme.

Hart e fillon me një gabim trashanik aventurën tek Torino

Portieri anglez gaboi në debutimin e tij me klubin italian dhe fal një dalje të pasigurt nga ai, Atalanta barazoi rezultatin dhe në fund fitoi 2-1.

Me këtë rast Hart bëhet lojtari i parë këtë sezon në Serie A që gabimi i tij i mundësoi kundërshtarit gol.

Milani nuk këndellet

11.09.2016 17:15

Totti, shpëtimtari i Romës

11.09.2016 18:03