Gol në ndeshjen Belgjikë – Egjipt (Video)

06.06.2018 21:27
Gol në ndeshjen Belgjikë – Egjipt (Video)

Në miqësoren që po zhvillohet në këto momente në mes të Belgjikës dhe Egjiptit, në stadiumin “Roi Baudouin” të Brukselit, është shënuar goli i parë. ….. Shikoni KËTU golin