Gjashtë gjërat më interesante të Javës së Modës në New York

16.02.2017 23:59
Gjashtë gjërat më interesante të Javës së Modës në New York

Javës së Modës në New York i erdhi fundi të mërkurën, kështu duke shënuar shtate ditë të personave me dukje të mahnitshme dhe veshje tejet luksoze.

Kjo ngjarje shënohet dy herë në vit në shkurt dhe shtator.

E kjo javë e modës ka shënuar disa prej paraqitjeve me interesante dhe kontraverse deri më tani.

Ish i dënuari seksi dhe tashmë model

Jeremy Meeks

Deklaratat politike përmes veshjeve dhe paraqitjeve

Mara Hoffman

Prabal Gurung

Paraqitje më e madheve e modeleve të madhësisë plus

Ashley Graham and Candice Huffine

Kanye West, i cili njihet për paraqitje të diskutueshme, nuk bëri diqka të tillë kësaj radhe

Kanye West

Michael Kors solli një orkestër në sfilatë

Michael Kors's orchestra

Sfilata e modeleve të veshura në hijab

Anniesa Hasibuan