Fotoja e çiftit Obama që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

11.09.2016 19:41

Revista amerikane “Essence” do të nxjerrë Michelle dhe Barack Obamën në numrin e muajit të ardhshëm, pak kohë para se Presidenti i Amerikës dhe Zonja e Parë të lënë Shtëpinë e Bardhë pas 8-vjetësh.

Fotoja e çiftit Obama që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

Por, në mesin e fotografive është edhe një foto e çiftit presidencial që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në një fotografi që do publikohet në revistën amerikane, Obama dhe Michelle shihen përballë njëri-tjetrit, më të dashuruar se kurrë. Megjithatë fansat në rrjetet sociale nuk janë fiksuar te mimikat e tyre të fytyrës, por te format fizike të harkuara të Zonjës së Parë.

kta

Michelle është e njohur për fizikun e saj të tonifikuar dhe për aktivitetet sportive, të cilat ajo i ka nxitur gjithmonë nëpër fushata, megjithatë, fansat në këtë rast kanë shkuar edhe më tej, duke e krahasuar fizikun e Zonjës së Shtëpisë së Bardhë me fizikun e shumë modeleve më të mira në botë.