Formacionet zyrtare: Tottenham – Real Madrid

01.11.2017 20:33
Formacionet zyrtare: Tottenham – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tottenham – Real Madrid

Tottenham dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.