Formacionet zyrtare të ndeshjes Middlesbrough – Manchester United

19.03.2017 12:17
Formacionet zyrtare të ndeshjes Middlesbrough – Manchester United

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Middlesbrough – Manchester United

Middlesbrough dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për javën e 29 të Premier ligës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të fillojë nga ora 13:00.