Formacionet zyrtare të ndeshjes Dortmund-Real Madrid

27.09.2016 20:02
Formacionet zyrtare të ndeshjes Dortmund-Real Madrid

Borussia Dortmund dhe Real Madrid do të përballen në ndeshjen e dytë të edicionit të ri të Ligës së Kampionëve.

Përzgjedhësit e të dy skuadrave do të zbresin në fushë me formacionet më të mira të mundshme, të cilat janë publikuar tashmë.

dort