FIFA dënon Messin...

28.03.2017 17:16

Formacionet zyrtare: Shqipëri – Bosnjë

28.03.2017 17:37
Formacionet zyrtare: Shqipëri – Bosnjë

Shqipëria dhe Bosnjë dhe Hercegovina kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësorë që do të zhvillohet në “Elbasan Arena” nga ora 18:00.

Shqipëria: Strakosha, Hysaj, Alla, Veseli, Aliji, Basha, Memushaj, Kukeli, Llullaku, Balaj, Hyka

Bosnja: Begovic, Vranjes, Zukanovic, Sunjic, Djumic, Lulic, Prsic, Jajalo, Krunjic, Kodro, Dzeko