Formacionet zyrtare: Napoli – Real Madrid dhe Arsenal – Bayern

07.03.2017 19:51
Formacionet zyrtare: Napoli – Real Madrid dhe Arsenal – Bayern

Janë publikuar formacionet zyrtare të dy ndeshjeve të 1/16-ave të finales së Ligës së Kampionëve: Arsenal – Bayern dhe Napoli – Real Madrid.

Arsenal – Bayern Munchen:

sanche

riber

Napoli – Real Madrid:

mode

napo