Formacionet zyrtare: Kosovë – Islandë

24.03.2017 19:41
Formacionet zyrtare: Kosovë – Islandë

Janë publikuar formacionet zyrtare të përfaqësueseve të Kosovës dhe Islandës për ndeshjen e sotme, të vlefshme për kualifikueset e Borërorit “Rusia 2018”.

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki ka befasuar me 11-shën e përzgjedhur për këtë takim. Ai ka vendosur që të luajë me dy sulmues, Besart Berishën dhe Atdhe Nuhiun.

Ndeshja ndërmjet të dy skuadrave kombëtare pritet të fillojë pas rreth një ore. /Insajderi.com