Fjalët e para të Mustafit pas debutimit me Arsenalin

10.09.2016 19:37

Shkodran Mustafi është shprehur shumë i lumtur me debutimin e tij në fanellën e Arsenalit dhe me fitoren që skuadra e tij ere e arriti sot ndaj Southampton.

Fjalët e para të Mustafit pas debutimit me Arsenalin

Shkodran Mustafi sot ka debutuar në fanellën e Arsenalit me fitoren prej 2 me 1 kundër Southamptonit.

“Jashtëzakonisht i lumtur për fitoren në minutën e fundit dhe debutimin tim. Ndjenjë e shkëlqyeshme të luaj në Premier Ligë përpara të gjithë Topçinjve”, ka shkruar Mustafi.

Arsenali do të luajë sërish të martën ndaj PSG, ndeshje e vlefshme për xhiron e parë të Ligës së Kampionëve këtë stinor.