FIFA cakton gjyqtarët për ndeshjen Kosovë-Finlandë

05.09.2016 12:29

FIFA ka caktuar gjyqtarët për ndeshjen mes Kosovës dhe Finlandës.

FIFA cakton gjyqtarët për ndeshjen Kosovë-Finlandë

Gjyqtar kryesor është sllovaku Ivan Kruzliak, kurse asistent të Kruzliak janë Tomas Mokos dhe Ondre Brendza.

Ndeshja mes Finlandës dhe Kosovës luhet sonte prej orës 20:45 në Turko, në kuadër të eliminatoreve për botërorin ‘Rusia 2018’./Express/

englandvmoldovafifa2014worldcupqualifier6-1xmelbqpx-650x358_1473063380-9063215