Enca zgjedh pishinën që të studioi për provime [FOTO]

07.06.2018 20:47
Enca zgjedh pishinën që të studioi për provime [FOTO]

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhiu si duket është duke u përgatitur për provimet në afatin e qershorit, mirëpo vendin ku zakonisht studentët e zgjedhin për të studiuar, bibliotekën për Encën nuk është i preferuari.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një fotografi në pishinë me një fletore në dorë dhe një laps kimik.

“Tu studiu për provimet like… Kids 2018”, ka shkruar Enca mbi fotografin të cilën e ka postuar.

Këngëtarja shqiptare njihet për videoklipet e saj provokative ndërsa kënga e fundit e saj, “Dua” ka qenë mjaftë e kritikuar nga publiku. /Insajderi.com

“Tu studiu per provimet like…” – Kids 2018

A post shared by ENCA (@enca) on