Dy yjet e Barcelonës që do të vazhdojnë kontratën pas Leo Messit [Foto]

25.11.2017 17:26
Dy yjet e Barcelonës që do të vazhdojnë kontratën pas Leo Messit [Foto]

Sergi Roberto dhe Gerard Pique janë dyshja e radhës që pritet të nënshkruajnë me Barcelonën.

Lionel Messi ka vazhduar kontratën me Barcelonën deri më 2021.

Ylli argjentinas ka konfirmuar të ardhmen e tij në Camp Nou.

Por, pas tij në radhë janë dy yje të tjerë për vazhdimin e kontratës me klubin katalan raporton “Mundo Deportivo”.

Sergi Roberto dhe Gerard Pique janë dyshja e radhës që pritet të nënshkruajnë me Barcelonën.