Pendohet Noizy...

02.09.2016 20:44

Dy artistet shqiptare arrijnë suksese të mëdha në MTV

02.09.2016 19:00

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dafina Kastrati dhe Bebe Rexha pozicionohen në të njëjtën listë krahas emrave si Sia, Rihanna e Britney Spears.

Dy artistet shqiptare arrijnë suksese të mëdha në MTV

Bebe Rexha dhe Dafina Kastrati kanë arritur të ngjiten në top vendet e para të MTV-së, njofton Insajderi.

Dafina me këngën “Shot Calling” ka arritur të marrë pozitën e 11-të në MTV Video Charts për këtë javë ndërsa “In Name of Love” e Bebe Rexhës, të cilën e solli në bashkëpunim me Martin Garrix, zë vendin e 16-të të listës.

kt

Ndërkohë, te dyja këngëtaret kanë nisur të punojnë për projekte të reja, të cilat do ti publikojnë gjatë muajve të ardhshme. /Insajderi.com

in the

Pendohet Noizy

02.09.2016 20:44