Dua Lipa publikon videoklipin e ri [video]

12.09.2016 16:38

Sot këngëtarja nga Kosova me famë botërore ka sjellë videoklipin e këngës që e lansoi para pak javësh, "Blow Your Mind (Mwah)". Kjo do të jetë një prej këngëve të albumit që Dua e ka paralajmëruar për shkurtin e vitit tjetër.

Dua Lipa publikon videoklipin e ri [video]

Dua Lipa ka lansuar videoklipin e këngës së saj më të re Blow Your Mind (Mwah).

Kënga është lansuar para publikimit të albumit me të njëjtin titull të paralajmëruar për 10 shkurt 2017.

Paraprakisht këngëtarja nga Kosova me famë botërore do të mbajë një turne koncertesh në Britani të Madhe dhe Skoci.

Ndalesa e parë e saj do të jetë më datën 05 tetor në Dublin, për të vazhduar më 7 tetor në Manchester, 9 tetor në Birmingem dhe më 10 tetor në Londër.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/1nydxbGhgv8″]