Donat Qosja frikësohet se do ja djegin veturën

25.02.2016 15:06
Donat Qosja frikësohet se do ja djegin veturën

Aktori kosovar Donat Qosja, ka publikuar një fotografi në llogarinë tij në Instagram, ku shihet së bashku me bashkëshorten në veturë.

“Ne nuk merremi me politik!”, i ka lënë mbishkrimin fotografisë.

Më këtë fotografi, Qosja ju është referuar ngjarjeve të fundit që ka ndodhur në vend, ku gjate të mërkurës janë djegur me koktej mollotovi veturat e bashkëshorteve së Ministrit të Bujqësisë, Memli Krasniqi dhe Ministrit të Administratës Publike, Bajram Gecaj./Insajderi.com