Dalin pamje tjera të vrasjes së ish-deputetit rus

26.03.2017 09:02
Dalin pamje tjera të vrasjes së ish-deputetit rus

Ish-deputeti rus, Denis Voronenkov u ekzekutua me armë zjarri në një nga rrugët e kryeqytetit të Ukrainës.

Voronenkov njihej si një kundërshtar i presidentit Vladimir Putin, ndërsa u qëllua disa herë me armë në mes të Kievit.

Atentatori iu afrua pas shpinës dhe e qëlloi disa herë duke u siguruar se e ka vrarë.

Videoja përmban pamje të rënda

 

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=wJMivwvgiCY”/]