Çifti me veshjen më të bukur në Oscar

29.02.2016 15:24
Çifti me veshjen më të bukur në Oscar

Aktori Tom Hardy ka parakaluar përkrah bashkëshortes së tij Charlotte Riley, në natën e ndarjes së çmimeve Oscar.

Sipas portalit The Sun, Hardy është cilësuar si mashkulli i cili ishte veshur më së bukuri në natën e gala mbrëmjes në Oscar.

Të njëjtin epitet por në kategorinë e femrave mori aktorja dhe bashkëshortja e tij Charlotte Riley.

Ndonëse veshja e tyre u cilësua si veshja më e mirë, qifti nuk arriti të marr asnjë çmim në Oscar 2016./Insajderi.com