Capital T lanson këngën e re

10.10.2017 21:52
Capital T lanson këngën e re

Pak ditë pasi lansoi bashkëpunimin me Lyrical Sonin dhe Vig Poppan, reperi nga Prishtina, Capital T ka sjellë këngën e tij të re.

“Gucci” quhet kënga e tij më e re.

Ai e ka publikuar në rrjetet sociale, si dhe në platformën muzikore Soundcloud.