Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

13.09.2017 15:52
Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës.

“Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin.

Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ndërsa beati nga B.O Beats.