Cana uron Kosovën e Shqipërinë për ndeshjet e sotme

24.03.2017 19:12
Cana uron Kosovën e Shqipërinë për ndeshjet e sotme

Ish-kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana ka uruar Kosovën e Shqipërinë për përballjet e sotme kualifikuese për Botëror.

Kosova e pret Islandën në “Loro Boriçi” nga ora 20:45, kurse në të njëjtin orar luan edhe Shqipëria në udhëtim tek Italia.

“Një urim përfaqësueses së Kosovës Dardane dhe Kombëtares së Shqiptarëve për sfidat sonte”, ka shkruar Cana në Instagram.