“Birthday” – Ghetto Geasy publikon videoklipin e ri [video]

03.11.2017 19:35
“Birthday” – Ghetto Geasy publikon videoklipin e ri [video]

Këngëtari Getoar Selimi, i njohur si Ghetto Geasy, sot ka lansuar këngën e tij të re.

Këngën e ka titulluar “Birthday”, “Ditëlindja”, ndërsa klipi është realizuar nga “EnterMedia”, shkruan Insajderi.

Teksti dhe melodia janë punuar nga Baba Stars, ndërsa producent është Irkenc Hyka.