Bieber fotografohet me modelen e “nxehtë” braziliane [foto]

31.03.2017 18:36
Bieber fotografohet me modelen e “nxehtë” braziliane [foto]

Ylli i muzikës pop, Justin Bieber, i cili gjendet në Brazil si pjesë e një turneu botëror që po zhvillon, është fotografuar në makinën e tij teksa përqafohej me modelen braziliane, Luciana Chamone.

Bieber performoi në Rio të mërkurën e javës së kaluar dhe koncerti tij i ardhshëm është të shtunën në Sao Paulo, raporton TMZ.

Kjo nuk është modelja e vetme që Justin Bieber është parë në publik. Ai, së fundmi ka pasur histori dashurie me modelet Hailey Baldëin dhe Sofia Richie. /Insajderi.com