Bella Hadid rrëzohet gjatë sfilatës në New York

15.09.2016 14:20
Bella Hadid rrëzohet gjatë sfilatës në New York

Pak ditë më parë u zgjodh modelja e vitit, por të mërkurën, gjatë sfilatës për Michael Kors në Nju Jork, Bella Hadid ka kaluar momentin më të keq në karrierën e saj si modele.

Bukuroshja 19 vjeçare duket se është “tradhtuar” nga takat e saj të larta dhe është rrëzuar gjatë sfilatës. Një moment aspak i këndshëm për të.

Gjithçka ndodhi përpara të gjithë spektatorëve dhe fotografëve, që përfituan nga rasti ta regjistronin këtë moment të pakëndshëm për Bella-n.

Por, si një profesioniste e vërtetë, arriti të ngrihet dhe të përfundojë shfaqjen duke e shoqëruar ngjarjen me një buzëqeshje.