Arrestohn dy persona për rrahje u konfiskohen edhe armë e drogë

16.09.2016 09:57
Arrestohn dy persona për rrahje u konfiskohen edhe armë e drogë

Dy persona janë arrestuar pasi janë rrahur mes veti në rrugën “Dr. Shpëtim Robaj” në Prishtinë.

Policia e Kosovës njofton se gjatë kontrollit të tyre u është gjetur një armë pistoletë M57 cal.7.65 një thikë dhe një qese e vogël substancë narkotike

Të arrestuarit pas intervistimit, me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregul.