Arrestohet shtetasi i Shqipërisë dhe Kosovës pasi kanosen policinë kosovarë

30.08.2017 10:24
Arrestohet shtetasi i Shqipërisë dhe Kosovës pasi kanosen policinë kosovarë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar njëri shtetas i Kosovës dhe tjetri shtetas i Shqipërisë pasi që kishin penguar zyrtarin policorë në Prishtinë.

Të dyshuarit kanë qenë nën ndikim të alkoolit dhe gjatë kontrollit të tyre policia ka konfiskuar një thikë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “28 Nëntori” në Prishtinë rreth orës 19:00. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Insajderi.com