Arrestohet personi që vodhi armë  

16.03.2017 12:23
Arrestohet personi që vodhi armë   

 

Një person në fshatin Jezerc, të Ferizajt është arrestuar pasi dyshohet se në shtëpi të një personi ka vjedhur një armë të tipit M/48, dhe dy palë dylbi.

Nga i dyshuari arma M/48 dhe një pale dylbi janë konfiskuar ndërsa me urdhër të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Insajderi.com