Arrestohet personi që shantazhi të dashurën se do të publikoj fotografitë e saj  

17.03.2017 11:38
Arrestohet personi që shantazhi të dashurën se do të publikoj fotografitë e saj   

 

Policia në Prizren ka arrestuar një person pasi që kishte shantazhuar të dashurën e tij.

Sipas njoftimit nga Policia i dyshuari i kishte kërkuar të holla dhe stoli ari  vajzës me të cilën ishte në lidhje dashurie, në mënyrë që të mos i publikojë fotografitë dhe komunikimet e tyre mes vete.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Insajderi.com