Arrestohen dy gra pasi tentuan të fusin marihuanë në Dubravë

02.08.2017 09:49
Arrestohen dy gra pasi tentuan të fusin marihuanë në Dubravë

Arrestohen dy të dyshuara femra pasi që kishin tentuar të fusnin në burgun e Dubravës substanca të llojit marihuanë.

Pesha e tyre ka qenë rreth 20 gram e cila është konfiskuar.

Me urdhër të prokurorit të dyshaurata pas intervistimit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Insajderi.com