Arrestohen katër të dyshuar për rrahje me thika

05.03.2017 11:38
Arrestohen katër të dyshuar për rrahje me thika

Policia e Kosovës ka arrestuar në Prishtinë katër persona të dyshuar për rrahje, Pas një mosmarrëveshjeje këta persona janë rrahur fizikisht mes vete, më ç’ rast janë përdorur edhe mjete të thika.

“Si pasoj e përleshjes dy prej të dyshuarve kane pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor:, thuhet në njoftimin e policisë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Insajderi.com