Arrestohen katër persona për prostitucion në Prishtinë

14.03.2017 15:16
Arrestohen katër persona për prostitucion në Prishtinë

Polica e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër pesrona, dy meshkuj dhe dy femra, të dyshuar për prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, ka njoftuar policia. /Insajderi.com