Fejohet Jennifer Lopez?...

29.01.2016 14:30

Argjentina Ramosaj: Kadare urime ditëlindjen

29.01.2016 14:32
Argjentina Ramosaj: Kadare urime ditëlindjen

Në mesin  e  urimeve për 80 vjetorin e ditëlindjes së shkrimtarit shqiptar  Ismail  Kadare nuk ka munguar as urimi i këngëtares Argjentina Ramosaj.

Ramosaj , në rrjetin social “instagram”  ka publikuar një fotografi  së bashku me Kadarenë dhe i ka uruar ditëlindjen, raporton “Insajderi”

“Gëzuar ditëlindjen  i  dashuri  Ismail Kadare” , ka shkruan përbri  fotos këngëtarja nga Kosova.