700 milionë euro peshon kontrata e re e Messit

25.11.2017 13:32
700 milionë euro peshon kontrata e re e Messit

Leo Messi ka nënshkruar kontratën e re me Barcelonën.

Argjentinasi do të mbetet te klubi spanjoll deri në verën e vitit 2021 dhe Barça është përkujdesur që në këtë kontratë të përfshijë edhe klauzolën prej 700 milionë eurove.