Gjuajtje me armë në Kodren e Trimave

04.09.2016 23:00

Sipas raportimeve të para nuk a asnjë të vdekur.

Gjuajtje me armë në Kodren e Trimave

Një incident me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmjen e së dielës në Kodrën e Trimave në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, që kanë dërguar edhe fotografi të incidentit në redaksinë e Gazetës Express, një përplasje e armatosur mes disa personave ka ndodhur rreth orës 20 e 30 minuta.

Policia ka dalë në vend të ngjarjes, dhe është duke u marrë me rastin./Express