Fjalimet e tre liderëve opozitarë (Video)

17.02.2016 16:25
Fjalimet e tre liderëve opozitarë (Video)

Tre liderët e opozitës, Visar Ymeri-VV, Ramush Haradinaj- Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Fatmir Limaj nga Nisma për Kosovën, i janë drejtuar sot protestuesve të mbledhur në sheshin e kryeqytetit.

Më poshtë gjeni fjalimet e tyre:

Visar Ymeri:

 

Ramush Haradinaj:

 

Fatmir Limaj: